Spacerujemy i wspieramy adopcje razem z

Po co spacerujemy?

  • wspieramy i promujemy ideę adopcji zwierząt razem z Purina
  • pokazujemy wszystkim, jak fajne są nasze Adopciaki
  • edukujemy, doradzamy i przekonujemy, że warto adoptować
  • świetnie się przy tym bawimy

Co to jest Spacer Adopciaków?

Spacer Adopciaków to najbardziej rozmerdane wydarzenie w Warszawie! Działamy od 2015 i co wrzesień gromadzimy miłośników psów i kotów na Polu Mokotowskim, pod Pomnikiem Szczęśliwego Psa - właśnie tam znajduje się start i meta naszego adopciakowego spaceru. To wspaniałe uczucie widzieć tyle rozradowanych zwierzaków w naszych czerwonych bandankach, wspierających razem z nami ideę adopcji. Na zakończenie na każdego czworonoga czeka też smaczkowy poczęstunek od firmy Purina, która współpracuje z nami od lat - jako sponsor i partner w promowaniu adopcji bezdomnych zwierząt.

Jak spacerujemy wirtualnie?

Niestety jeszcze nie możemy spotkać się z Tobą na Polu Mokotowskim, ale to nie znaczy, że rezygnujemy ze Spaceru Adopciaków, oj nie! Działamy dalej i w tym roku, tak jak w poprzednim, nasze wydarzenie odbędzie się wirtualnie.

Jak działa Wirtualny Spacer? To proste! Znakiem rozpoznawczym naszej akcji są czerwone bandanki, dlatego wykorzystując ten charakterystyczny element chcemy stworzyć galerię wyjątkowych zdjęć czworonogów w naszych chustkach - my przesyłamy Tobie bandankę i smaczki od Puriny, a Ty dodajesz na stronę zdjęcie swojego szczęśliwego psiaka lub kociaka.

Deal? No to do dzieła! Dołącz

Adopciaki.pl

To program wsparcia odpowiedzialnej i bezpiecznej adopcji psów i kotów. Zrzesza ponad 100 domów tymczasowych, w których ok 1000 zwierząt rocznie jest przygotowywanych do udanej adopcji. Pobyt czworonoga w domu tymczasowym pozwala wolontariuszom dobrze go poznać, nauczyć życia z człowiekiem i pomóc przyszłym opiekunom w wyborze najlepiej pasującego do nich członka rodziny. Dzięki takiemu procesowi niemal 100% adopcji w programie Adopciaki.pl kończy się sukcesem!

Chcesz adoptować zwierzaka? Sprawdź jak

Purina

Od 2015 roku program Adopciaki.pl jest konsekwentnie wspierany przez firmę Purina, która pomaga w utrzymaniu zwierząt, w ich promocji, a także indywidualnie dobiera najlepszą dla danego zwierzęcia karmę i zapewnia jej zapas w domu tymczasowym. Taka sama karma przesyłana jest nowym opiekunom po adopcji. Promowanie adopcji zwierząt domowych to jedno z 10 zobowiązań firmy Purina wobec społeczeństwa.

Dowiedz się więcej o zobowiązaniach Puriny. Przejdź